Koronowska Liga Halowej Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 28, wczoraj: 24
ogółem: 134 458

statystyki szczegółowe

Aktualności

Pit Bull, RH+ i Studio Mardo ostatecznie na podium ...

 • autor: MGOSiR Koronowo, 2018-02-19 16:34
Pit Bull, RH+ i Studio Mardo ostatecznie na podium koronowskiej halówki

Zakończyły się kilkumiesięczne rozgrywki Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. O ile kwestia zwycięstwa znana już była co najmniej od dwóch tygodni, to podział pozostałych miejsc na podium pozostawał sprawą otwartą aż do ostatniego spotkania.

To w nim Studio Mardo podejmowało drużynę Magbud i chcąc liczyć na medal nie mogło tego meczu przegrać. Tak też się stało, ale przeciwnicy do ostatnich sekund szukali szans na uzyskanie korzystnego rozwiązania. Ostatecznie Mardo udało się „dowieźć” 4:3 i sięgnąć po brązowe medale.

Kilka chwil wcześniej ta sama sztuka udała się zespołowi RH+, który po dobrym widowisku zwyciężył Akomp 2:1 i potwierdził zajęcie drugiej lokaty. Poniżej prezentujemy całą tabelę rozgrywek X sezonu:

 1. Pit Bull/Solid-Spaw/Pro-Electric
 2. RH+
 3. Studio Mardo
 4. FC Placuszki
 5. Akomp
 6. Magbud
 7. Kompleks Bud
 8. Tygrysy Sienno
 9. Karmex
 10. Victoria Mąkowarsko
 11. Metkor

Do rąk zwycięzców trafił puchar „przechodni” ufundowany przez Burmistrza Koronowa. Wyróżnione zespoły otrzymały okolicznościowe medale oraz talony wartościowe do realizacji w Saloniku Piłkarskim Golden Goal.

Najlepszym strzelcem turnieju został Krystian Born z FC Placuszki, zdobywca 21 bramek. Natomiast bramkarzem wybrano Kamila Kowalskiego z RH+. Nagroda za zwycięstwo w klasyfikacji Fair Play trafiła do ekipy Magbud. Zawodnicy ci oprócz statuetek otrzymali talony wartościowe. Wszyscy zawodnicy z okazji jubileuszowej, X edycji otrzymali zestawy gadżetów pamiątkowych.

W XI kolejkach dziesiątego, jubileuszowego sezonu strzelono 404 bramki, w tym 8 samobójczych. Tylko 8-krotnie zawodnicy trafiali z przedłużonego rzutu karnego /23 próby/. Sędziowie Sławomir Radzik, Bogdan Jarosz oraz Tomasz Szubiński podczas całego sezonu pokazali 65 żółtych oraz 3 czerwone kartki. Sekretariat rozgrywek skrupulatnie prowadził Andrzej Schreiber.

Organizatorem rozgrywek był MGOSiR Koronowo, przy wsparciu Powiatu Bydgoski.

dodał J. Jasionowicz


 • Komentarzy [0]
 • czytano: [135]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Tygrysy Sienno 2:9 Pit Bull /Solid - Spaw/Pro - Electric
Akomp 1:2 RH+
Metkor 4:8 Victoria Mąkowarsko
Kompleks Bud 10:1 Karmex
Magbud 3:4 Studio Mardo