Pit Bull, RH+ i Studio Mardo ostatecznie na podium ...

• autor: MGOSiR Koronowo, 2018-02-19 16:34
Pit Bull, RH+ i Studio Mardo ostatecznie na podium koronowskiej halówki

Zakończyły się kilkumiesięczne rozgrywki Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. O ile kwestia zwycięstwa znana już była co najmniej od dwóch tygodni, to podział pozostałych miejsc na podium pozostawał sprawą otwartą aż do ostatniego spotkania.

To w nim Studio Mardo podejmowało drużynę Magbud i chcąc liczyć na medal nie mogło tego meczu przegrać. Tak też się stało, ale przeciwnicy do ostatnich sekund szukali szans na uzyskanie korzystnego rozwiązania. Ostatecznie Mardo udało się „dowieźć” 4:3 i sięgnąć po brązowe medale.

Kilka chwil wcześniej ta sama sztuka udała się zespołowi RH+, który po dobrym widowisku zwyciężył Akomp 2:1 i potwierdził zajęcie drugiej lokaty. Poniżej prezentujemy całą tabelę rozgrywek X sezonu:

1. Pit Bull/Solid-Spaw/Pro-Electric
  2. RH+
  3. Studio Mardo
  4. FC Placuszki
  5. Akomp
  6. Magbud
  7. Kompleks Bud
  8. Tygrysy Sienno
  9. Karmex
  10. Victoria Mąkowarsko
  11. Metkor

Do rąk zwycięzców trafił puchar „przechodni” ufundowany przez Burmistrza Koronowa. Wyróżnione zespoły otrzymały okolicznościowe medale oraz talony wartościowe do realizacji w Saloniku Piłkarskim Golden Goal.

Najlepszym strzelcem turnieju został Krystian Born z FC Placuszki, zdobywca 21 bramek. Natomiast bramkarzem wybrano Kamila Kowalskiego z RH+. Nagroda za zwycięstwo w klasyfikacji Fair Play trafiła do ekipy Magbud. Zawodnicy ci oprócz statuetek otrzymali talony wartościowe. Wszyscy zawodnicy z okazji jubileuszowej, X edycji otrzymali zestawy gadżetów pamiątkowych.

W XI kolejkach dziesiątego, jubileuszowego sezonu strzelono 404 bramki, w tym 8 samobójczych. Tylko 8-krotnie zawodnicy trafiali z przedłużonego rzutu karnego /23 próby/. Sędziowie Sławomir Radzik, Bogdan Jarosz oraz Tomasz Szubiński podczas całego sezonu pokazali 65 żółtych oraz 3 czerwone kartki. Sekretariat rozgrywek skrupulatnie prowadził Andrzej Schreiber.

Organizatorem rozgrywek był MGOSiR Koronowo, przy wsparciu Powiatu Bydgoski.