X sezon KLHPN czas zacząć !!!

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-13 10:00

W miniony czwartek odbyło się zebranie organizacyjne dla przedstawicieli drużyn chcących wziąć udział w X sezonie Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Udział w jubileuszowych rozgrywkach zadeklarowało 11 zespołów, wśród których są "nowe twarze".

Należą do nich Metkor, Magbud, Karmex oraz FC Paluszki. Poza tym na parkiecie zobaczymy dotychczasowych uczestników ligi halowej, czyli: Akomp, Pit Bull, Studio Mardo, Tygrysy Sienno, Victorię Mąkowarsko oraz Zakład Karny. Po rocznej przerwie do gry wraca ekipa RH +.

Rozgrywki ruszą już w najbliższą niedzielę /19 listopada/ wg poniższego harmonogramu:

15:00 Pit Bull - FC Placuszki

15:50 Zakład Karny - Karmex

16:40 Kompleks Bud - Magbud

17:30 Metkor - Studio Mardo

18:20 Akomp - Victoria Mąkowarsko

19:10 Tygrysy Sienno - RH +

Statystyki dotyczące wyników oraz strzelców dostępne będą za pośrednictwem www.klhpn.futbolowo.pl.

Zapraszamy Państwa do śledzenia wydarzeń związanych z KLHPN i zapraszamy do odwiedzania naszej hali.

dodał J. Jasionowicz

Studio Mardo 4:3 Kompleks Bud