Zapraszamy do udziału w X edycji KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-10-27 08:52

Co prawda rozgrywki piłkarskie na naturalnych boiskach jeszcze trwają, to czas pomyśleć już o sezonie zimowym i  halowej odmianie „kopanej”. W związku z tym Miejsko-Gminny Ośrodek  Sportu, jak co roku zaprasza chętne zespoły do udziału w X już edycji Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

We wcześniejszych sezonach zwyciężały ekipy SkyNet, Kamagi i Pit Bull - dwukrotnie, a także Projprzem, Zakład Karny oraz Kompleks Bud. Kto okaże się najlepszy w nadchodzącym sezonie, dowiemy się za kilka miesięcy. Drużyny chcące wziąć udział w rozgrywkach zapraszamy do zgłaszania się osobiście w dziale organizacji imprez MGOSiR lub pod nr tel. 785 901 202. Zebranie organizacyjne przedstawicieli zespołów odbędzie się 9 listopada o godz. 18:00 w hali sportowo-widowiskowej - zachęcamy do uczestnictwa.

Informacje dotyczące przebiegu poprzedniego sezonu można zobaczyć na stronie Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej, tj: www.klhpn.futbolowo.pl.

dodał J. Jasionowicz

Studio Mardo 4:3 Kompleks Bud