Koronowska Liga Halowej Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 92, wczoraj: 79
ogółem: 139 617

statystyki szczegółowe

Aktualności

Prowadzić cały sezon i ... nie zostać mistrzem !!!

 • autor: MGOSiR Koronowo, 2017-02-13 09:10

    Gdy w ubiegłotygodniowych rozgrywkach Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej liderujący od początku rozgrywek Pit Bull w ostatnich sekundach roztrwonił przewagę i przegrał z Kompleks Bud 1:2, mało kto wierzył w to, że zespół ten mimo tej „wpadki” nie obroni mistrzowskiego tytułu.

Gdy w ubiegłotygodniowych rozgrywkach Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej liderujący od początku rozgrywek Pit Bull w ostatnich sekundach roztrwonił przewagę i przegrał z Kompleks Bud 1:2, mało kto wierzył w to, że zespół ten mimo tej „wpadki” nie obroni mistrzowskiego tytułu. Co prawda przewaga właśnie nad zespołem Kompleksu spadła do dwóch punktów, jednak w ostatniej serii spotkań przeciwnikiem Pit Bull-a były Tygrysy Sienno - zespół środka tabeli, bez szans choćby na najniższe miejsce podium.

Już przed tym spotkaniem było wiadomo, że tylko zwycięstwo pozwoli zachować najwyższą lokatę w tabeli i chyba ta świadomość najbardziej usztywniła zawodników Pitt Bull-a. Tuż po rozpoczęciu spotkania szybko stracili dwie bramki. Co prawda jeszcze przed przerwą udało im się strzelić bramkę kontaktową, jednak po zmianie stron to Tygrysy ponownie zapunktowały i … na tablicy pojawił się wynik 4:1 właśnie dla tego drugiego zespołu.

Ostatnie kilka minut obfitowało w szereg widowiskowy, a zarazem pełnych dramaturgii zdarzeń. Jednym z nich była kontuzja dłoni bramkarza Tygrysów tuż po rozpoczęciu ostatniej minuty meczu. W związku z tym, że był to zarazem faul na nim, a sam zawodnik nie był już zdolny do kontynuowania gry sędzia prowadzący zawody zdecydował się na zakończenie spotkania przy stanie 5:3 dla Tygrysów Sienno.

W tej sytuacji Pit Bull spadł na drugie miejsce kosztem Kompleks Bud-u, który zwyciężył VIII edycję Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Trzecie miejsce przypadło w udziale drużynie Mardo. Poniżej wyniki spotkań ostatniej kolejki oraz statystyki całego turnieju:

 • Kompleks Bud – Komary Zielonczyn 5:1

M. Andrzejewski, Sz. Łagoda po 2, M. Wardach dla Kompleks

D. Daroń dla Komarów

 • Zakład Karny – Sokoły ND 4:5

D. Burchardt, W. Martin, P. Sienkiewicz, M. Burchardt dla Zakładu

A. Żakowski - 2, M. Sufryt, D. Puchrowicz, B. Puchrowicz dla Sokoła

 • Toku Panda Food – Victoria Mąkowarsko 3:9

M. Socha, M. Borowski, M. Mucha dla Toku

W. Schroeder - 5, P. Siekirka – 3, F. Manys dla Victorii

 • Tygrysy Sienno – Pit Bull 5:3
 1. Górski – 2, Ł. Jaruszewski, B. Kuligowski, F. Nasalski dla Tygrysów

M. Zadworny, K. Russ, D. Wiśniewski dla Pit Bull

 • Lucky Footballers – Mardo 0:3 w.o.

Końcowa tabela VIII sezonu KLHPN:

 1. Kompleks Bud
 2. Pit Bull
 3. Mardo
 4. Akomp
 5. Tygrysy Sienno
 6. Victoria Mąkowarsko
 7. Komary Zielonczyn
 8. Toku Panda Food
 9. Sokoły ND
 10. Zakład Karny
 11. Lucky Footballers

Klasyfikację strzelców turnieju wygrał Wojciech Schroeder z Victorii Mąkowarsko, zdobywca 14 goli. Przy tej okazji podajemy statystykę wszystkich strzelonych bramek, których w obecnej edycji padło 335.

Najlepszym bramkarzem rozgrywek został natomiast Bartosz Graczyk z Akomp, który zebrał 15 głosów od przedstawicieli drużyn uczestniczących w turnieju.

Klasyfikację Fair Play wygrał Akomp, gdyż jego zawodnicy podczas całego sezonu otrzymali tylko 5 żółtych kartek ze 119 ogółem „wręczonych” przez sędziów.

Organizatorem rozgrywek był Miejsko-Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Koronowie.


 • Komentarzy [1]
 • czytano: [379]
 

autor: ~PIT BULL 2017-02-15 16:33:35

avatar https://www.facebook.com/permalink.php?s tory_fbid=1166983426754826&id=8419290025 93605&comment_id=1167291760057326¬if_ t=share_comment¬if_id=148717191951062 4


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Reklama

Wyniki

Ostatnia kolejka 11
Tygrysy Sienno 2:9 Pit Bull /Solid - Spaw/Pro - Electric
Akomp 1:2 RH+
Metkor 4:8 Victoria Mąkowarsko
Kompleks Bud 10:1 Karmex
Magbud 3:4 Studio Mardo