Zapraszamy do udziału w IX edycji KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2016-10-06 15:05

Mimo, że rozgrywki piłkarskie na naturalnych boiskach w pełni, to czas pomyśleć już o sezonie zimowym i  halowej odmianie piłki nożnej.

W związku z tym Miejsko-Gminny Ośrodek  Sportu, jak co roku zaprasza chętne zespoły do udziału w IX już edycji Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. W dotychczasowych edycjach zwyciężały ekipy SkyNet, Kamagi i Pit Bull - dwukrotnie, a także Projprzem oraz Zakład Karny. Kto okaże się najlepszy w nadchodzącej edycji, dowiemy się za kilka miesięcy. Drużyny zamierzające wziąć udział w tegorocznej edycji KLHPN zapraszamy do zgłaszania się osobiście w dziale organizacji imprez MGOSiR lub pod nr tel. 785 901 202. Zebranie organizacyjne przedstawicieli drużyn odbędzie się 31 października o godz. 18:00 w hali sportowo-widowiskowej - zachęcamy do uczestnictwa.

dodał JJ

Tygrysy Sienno 2:9 Pit Bull /Solid - Spaw/Pro - Electric