Podczas koronowskiej ligi halowej również zbierali dla...

• autor: MGOSiR Koronowo, 2016-02-19 13:13
Podczas koronowskiej ligi halowej również zbierali dla Tomka

Ostatnia kolejka Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej miała jeden dodatkowy cel, którym była zbiórka wpłat – cegiełek na rzecz poszkodowanego w wypadku Tomasza Kozłowskiego.

Temat ten powstał w reakcji na list tucholskiego społecznego komitetu „Solidarni z poszkodowanym”, jaki wpłynął do organizatorów rozgrywek w Koronowie. Na wiadomość rozesłaną wśród zespołów nie odpowiedziała tylko jedna drużyna /Black Star/. Wszystkie pozostałe zadeklarowały chęć udziału w akcji przekazując na w/w cel po 100 zł. Ponadto bardzo miły gest popłynął od zwycięzców tegorocznych rozgrywek, tj. drużyny Pit Bull. Jej członkowie na rzecz zbiórki przekazali kupon wartościowy w kwocie 600 zł za zwycięstwo w turnieju oraz o wartości 150 zł za zwycięstwo w klasyfikacji bramkarz turnieju. Łącznie zebrano kwotę 1 550 zł, którą Pit Bull osobiście przekaże organizatorom podczas podsumowującego akcje turnieju, jaki odbędzie się 28 lutego w Tucholi.

Jako organizatorzy Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej dziękujemy zespołom za pozytywny odbiór i przyłączenie się do akcji „Gramy dla Tomka”.

Studio Mardo 4:3 Kompleks Bud
Karmex 3:0 Metkor