Koronowska Liga Halowej Piłki Nożnej - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 17, wczoraj: 119
ogółem: 118 807

statystyki szczegółowe

Aktualności

Podczas koronowskiej ligi halowej również zbierali dla...

  • autor: MGOSiR Koronowo, 2016-02-19 13:13
Podczas koronowskiej ligi halowej również zbierali dla Tomka

    Ostatnia kolejka Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej miała jeden dodatkowy cel, którym była zbiórka wpłat – cegiełek na rzecz poszkodowanego w wypadku Tomasza Kozłowskiego.

Temat ten powstał w reakcji na list tucholskiego społecznego komitetu „Solidarni z poszkodowanym”, jaki wpłynął do organizatorów rozgrywek w Koronowie. Na wiadomość rozesłaną wśród zespołów nie odpowiedziała tylko jedna drużyna /Black Star/. Wszystkie pozostałe zadeklarowały chęć udziału w akcji przekazując na w/w cel po 100 zł. Ponadto bardzo miły gest popłynął od zwycięzców tegorocznych rozgrywek, tj. drużyny Pit Bull. Jej członkowie na rzecz zbiórki przekazali kupon wartościowy w kwocie 600 zł za zwycięstwo w turnieju oraz o wartości 150 zł za zwycięstwo w klasyfikacji bramkarz turnieju. Łącznie zebrano kwotę 1 550 zł, którą Pit Bull osobiście przekaże organizatorom podczas podsumowującego akcje turnieju, jaki odbędzie się 28 lutego w Tucholi.

Jako organizatorzy Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej dziękujemy zespołom za pozytywny odbiór i przyłączenie się do akcji „Gramy dla Tomka”.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [185]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najnowsza galeria

Nowa galeria
Ładowanie...

Reklama

Wyniki

Brak danych.