Pit Bull wykorzystał potknięcie RH+

• autor: MGOSiR Koronowo, 2016-02-01 07:22

Tak zaciętych spotkań, jak podczas VII kolejki Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej nie kibice nie widzieli dawno. Wszystkie mecze dostarczały emocji aż do ostatniego gwizdka. Oczywiście oczy większości sympatyków "halówki" wpatrzone były w korespondencyjny pojedynek RH+ i Pit Bull-a.

Ci drudzy najpierw spotkali się z zespołem Kompleks Bud i to spotkanie rozemocjonowało wszystkich zgromadzonych, gdyż oba zespoły co rusz zadawały kolejne ciosy. Jednak ostatecznie w samej końcówce spotkania ten decydujący wyprowadzili zawodnicy Pit Bull, zwyciężając 4:3. Przy takim obrocie sprawy RH+ musiał pokonać pokonać Czarnego Konia, żeby być pewnym utrzymania pozycji lidera. mecz ten jednak od początku nie toczył się po myśli zespołu prowadzącego w rozgrywkach. Czarny Koń kilkukrotnie obejmował prowadzenie, jednak ostatecznie go nie dotrzymał i podzielił się punktami z RH+. W tym momencie stało się jasne, że na czele tabeli znalazł się zespół Pit Bull.

Szansy na dołączenie do czołówki nie wykorzystał natomiast Akomp, który mimo prowadzenia do przerwy stracił przewagę i uległ Victorii Mąkowarsko 1:2. Tym samym zamiast awansu na III miejsce, po tej kolejce zajmuje V lokatę. Ostatnie spotkanie VII kolejki rozegrały ze sobą AC ŁapuCapu i Tygrysy Sienno. Ci drudzy prowadzili już do przerwy 3:0, gdy młodzi zawodnicy AC Ł. zaczęli zdobywać bramki. Jednak ostatecznie Tygrysy zdołały utrzymać dwubramkowe prowadzenie i zwyciężyły 5:3.

Do rozegrania została już tylko VIII kolejka, która odbędzie się 14 lutego i po jej zakończeniu nastąpi podsumowanie VIII sezonu rozgrywek. Zmierzą się w niej:

• Pit Bull - Akomp /15:00
  • Kompleks Bud - Czarny Koń /16:00
  • RH+ - Tygrysy Sienno /17:00
  • Black Star - AC ŁapuCapu
  • pauza: Victoria Mąkowarsko

autor: ~kibic 2016-02-01 12:27:17

avatar jak wygląda klasyfikacja strzelców?

autor: ~Pit 2016-02-01 19:42:32

avatar RELACJA PIT BULLA :
https://www.facebook.com/permalink.php ?story_fbid=870993709687134&id=841929002 593605&substory_index=0

autor: ~obiektywny kibic 2016-02-01 19:48:06

avatar Nieodgwizdanie dwóch karnych dla Victorii w meczu z Akompem to taki delikatny blamanz sędziów. Całe szczęście ze udało się graczom z Makowarska wygrać pomimo zdecydowanej pomocy sędziowskiej dla Akompu. Zmiana sędziów jest wręcz koniecznością. Pozdrawiam

autor: ~kibic 2016-02-02 09:35:10

avatar Sędziowie są wręcz tragiczni. Można popełniać błędy bo każdy jest tylko istotą ludzką ale gwiżdżą takie rzeczy że nie są one wybaczalne.
Potrafią kręcić mecz i bezczelnie śmiać się Tobie w twarz. Rozumiem że można mieć słabszy dzień ale nie co tydzień ;p

autor: ~Fan 2016-02-02 19:33:09

avatar A ja zapytam czemu ograniczacie się tylko do krótkiej relacji kolejki ? W zeszłym roku były zdjęcia, wyniki meczów z dodatkiem strzelców i kartek. Teraz nie ma niczego. Nawet nie wiadomo, kto z jakiej drużyny powinien pauzować za kartki. W tym roku ledwo 9 drużyn, za rok 6 i pozamiatane będzie. Więcej wysiłku by nie zaszkodziło. A jeśli chodzi o 2 sędziów w meczu to dodaje to więcej zamieszania a jeżeli jest jeden, masakra ! I po co tez przepłacać ? ; )
Pozdrawiam...