Zachęcamy zespoły do udziału w akcji charytatywnej "Gramy...

• autor: MGOSiR Koronowo, 2016-01-07 17:26
Zachęcamy zespoły do udziału w akcji charytatywnej "Gramy dla Izy"

W najbliższą niedzielę wydarzeniem poprzedzającym rozegranie IX kolejki KLHPN /przełożonej/ będzie Siatkarski Turniej Charytatywny "Gramy dla Izy". Iza jest członkiem jednego z dziewczęcych zespołów siatkarskiego klubu Spartakus Koronowo.

We wrześniu ubiegłego roku uczestniczyła w wypadku komunikacyjnym, czego wynikiem było szereg obrażeń dziewczynki. W ciężkim stanie trafiła do szpitala, gdzie spędziła trzy miesiące i przed końcem roku go opuściła. Aktualnie porusza się na wózku inwalidzkim, a żeby mogła chodzić musi przejść długą, żmudną i kosztowną rehabilitację. Jej trzytygodniowy turnusu wynosi blisko 10 000 zł, co jest zdecydowanie poza zasięgiem rodziny dziewczynki.

W związku z zaistniałą sytuacją zwracamy się z prośbą do zespołów uczestniczących w rozgrywkach Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej o wsparcie tej szczytnej akcji. Oczywiście nie jest to obowiązek, ani wymóg stawiany przez organizatorów. Będzie to wyłącznie przejawem dobrej woli uczestników.

Zespoły, które zdecydują się na przekazanie środków finansowych na rzecz akcji prosimy o kontakt z działem organizacji imprez MGOSiR Koronowo pod nr tel. 785 901 202.

Z góry dziękujemy za jakikolwiek pozytywny odzew.