Komunikat organizacyjny - kary po VII kolejce

• autor: MGOSiR Koronowo, 2015-02-08 10:17

Informujemy, że dla zawodników zespołu Kamaga - Radosława Mika i Michała Wardacha zostały ustalone kary za wybitnie niesportowe zachowanie podczas meczu z drużyną Czarny Koń.

Pierwszy z nich otrzymał żółtą kartkę za faul i czerwoną w wyniku obelg pod adresem sędziego. Drugi natomiast podczas meczu otrzymał dwie żółte kartki za grę faul, a podczas opuszczania boiska kilkukrotnie w sposób wulgarny i obraźliwy okazywał swoje niezadowolenie kierowane do sędziów spotkania.

Przy tej okazji zwracamy się do wszystkich zawodników biorących udział w rozgrywkach koronowskiej ligi halowej piłki nożnej o panowanie nad własnymi emocjami i sportową rywalizację.

autor: ~stefan 2015-02-08 19:51:39

avatar Ludzie to zmiencie sędziego ,bo jeden się wogóle nie nadaje na niego:)i wprowadzcie normalne zasady to nie będzie takich sytucaji! Warto pomyśleć nad tym aby wprowadzic je w następnej edycji futsalu.

autor: ~anonim 2015-02-15 19:19:23

autor: ~anonim 2015-02-15 19:27:23

avatar Wiecie grajki kto się nie myli ? Ten co nic nie robi.Zróbcie coś ze swoimi emocjami i nie będzie wyzwisk .Rozumiem faul ,ale za pyskówki i obelgi na wszystkich halach delikwent powinien płacić kasę.Np. tak robią na futsalu w Angli

autor: ~anonim 2015-02-15 19:35:06