dzisiaj: 60, wczoraj: 21
ogółem: 279 904
statystyki szczegółowe
W ramach VII edycji Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej prowadzona jest punktacja na najlepszy zespół Fair Play, który otrzyma specjalną nagrodę na zakończenie rozgrywek. Po V kolejkach przedstawia się ona następująco:
W ramach VII edycji Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej prowadzona jest punktacja na najlepszy zespół Fair Play, który otrzyma specjalną nagrodę na zakończenie rozgrywek. Po V kolejkach przedstawia się ona następująco:
lp | nazwa zespołu | ż. kartki | cz. kartki | Punkty ż.k./cz.k. |
1 | Avanti | -/1/-/2/-/ |
| 6/- |
1 | Akomp | -/-/-/3/-/ |
| 6/- |
3 | Klimkiewicz | 1/1/1/-/1/ |
| 8/- |
4 | Czarny Koń | -/-/1/-/1/ | 1 | 4/5 |
5 | Sokoły ND | -/-/1/2/2/ |
| 10/- |
5 | Victoria/OSP | -/1/1/1/2/ |
| 10/- |
7 | Kamaga | 1/-/2/-/1/ |
| 11/- |
8 | Pit Bull | 1/3/-/-/-/ | 1 | 8/5 |
9 | RH + | -/2/1/3/-/ |
| 13/- |
10 | Kompleks-Bud | 1/-/2/2/1/ |
| 14/- |
11 | Friends Team | 1/2/1/4/2/ |
| 21/- |
12 | Zaklad Karny | -/1/1/2/2/ | 2 | 12/15 |
Punktacja:
- 1-2 żółta kartka zawodnika 2 pkt.
- 3-5 żółta kartka zawodnika 3 pkt.
- powyżej 6 żółtej kartki zawodnika 5 pkt. za każdą kolejną kartkę
- 1 czerwona kartka w wyniku 2 żółtych kartek 4 pkt.
- 1 czerwona kartka za akcję ratunkową 5 pkt.
- 1 czerwona kartka za pozostałe przewinienia 10 pkt.
- wykluczenie zawodnika z rozgrywek 50 pkt.
I kolejka/ż. kartki:
- D. Richter z Pit Bull
- M. Walczak z Friends Team
- M. Wardach z Kamaga
- M. Mucha z Klimkiewicz
- M. Chrzanowski z Kompleks Bud
II kolejka /ż. kartki:
- P. Zagozdon, T. Zaborowski z Friends Team
- A. Kolankowski z Klimkiewicz
- S. Krzywicki z Zakład Karny
- H. Wesołowski, R. Schreiber z RH +
- K. Burczyński z Victoria/OSP
- M. Martin z Avanti
- M. Roman, D. Wiśniewski, Karmim z Pit Bull
III kolejka /ż. kartki:
- F. Manys z Victoria/OSP
- Ł. Dąbrowski, M. Chrzanowski /2/ z Kompleks Bud
- H. Wesołowski /2/ z RH +
- S. Siekirka z Zakład Karny
- P. Trela z Sokoły ND
- A. Krzyżelewski, M. Andrzejewski z Kamaga
- M. Mucha /2/ z Klimkiewicz
- Ł. Piasecki z Friends Team
- K. Muszyński z Czarny Koń
III kolejka /cz. kartka:
- D. Muszyński z Czarny Koń
IV kolejka /ż. kartki:
- Ł. Piasecki /2/, M. Walczak /2/, T. Zaborowski /2/, P. Sienkiewicz z Friends Team
- M. Chrzanowski /3/, M. Cieszyński z Kompleks Bud
- R. Schreiber /2 i 3/, R. Wesołowski, P. Eckert z RH +
- T. Glazik, S. Siekirka /2/ z Zakład Karny
- A. Zieliński, Ł. Theis z Sokoły ND
- M. Oczkowski /1 i 2/, M. Kalinowski z Avanti
- F. Manys /2/ z Victoria/OSP
- K. Born, Janusz Musiał, Jakub Musiał z Akomp
V kolejka /ż. kartki:
- T. Zaborowski /3/, P. Zagozdon /2/ z Friends Team
- M. Triebler z Czarny Koń
- M. Siekirka, R. Krojniak z Victoria/OSP
- M. Chrzanowski /4/ z Kompleks Bud
- M. Kolankowski z Klimkiewicz
- D. Puchrowicz, R. Trela z Sokoły ND
- M. Wardach /2 i 3/ z Kamaga
- P. Maliński, P. Siekirka z Zakład Karny
V kolejka /cz. kartki:
- S. Siekirka, P. Maliński z Zakład Karny
- S. Górny z Pit Bull
Ostatnia kolejka 11 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|