RH+ lepszy od Pit Bull …tylko do przerwy

• autor: MGOSiR Koronowo, 2018-01-09 08:24

W VI kolejce doszło do bezpośredniego pojedynku zespołów zajmujących pierwsze dwie lokaty w KLHPN, jakimi są Pit Bull oraz RH+. Spotkanie zapowiadało się emocjonująco dla obu zespołów i takie też było.

FC Placuszki gonią czołówkę

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-12-18 07:51

Debiutujący w KLHPN zespół FC Placuszki po słabym debiucie i porażkach z Pit Bull i Tygrysami sienno włączył "drugi bieg" i w kolejnych spotkaniach pokonał Karmex i Magbud odpowiednio 6:1 i 4:1. W V kolejce natomiast przeciwnikiem Paluszków był także debiutujący w lidze zespół Metkor.

Już tylko Pit Bull z kompletem oczek w KLHPN

• autor: Jasionowicz1975, 2017-12-11 07:37

Za nami IV kolejka KLHPN, po rozegraniu której już tylko Pit Bull/Solid-Spaw/Pro-Electric został zespołem bez straty punktów i pewnie umiejscowił się na szczycie tabeli. stało się tak dzięki jego zwycięstwu nad ekipą Metkor 4:1, a także remisie /2:2/ RH+ z Kompleks Bud.

Nota 5.0 dla Krystiana Borna w III kolejce KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-12-03 15:48

W wyniku rozstrzygnięć III kolejki KLHPN,  która została wczoraj rozegrana w hali MGOSiR już tylko Pit Bull oraz RH+ pozostają jedynymi drużynami z kompletem punktów.

Patronat Starosty Bydgoskiego nad X edycją KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-30 07:16

Rozgrywana po raz dziesiąty Koronowska Liga Halowej Piłki Nożnej uzyskała specjalne wyróżnienie, jakim jest Patronat Honorowy Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha.

Akomp zdecydowanie lepszy od Studio Mardo

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-26 15:31

Piłka nożna to dyscyplina, w której regularnie notowane są niespodzianki. Do tej kategorii zaliczyć można zwycięstwo drużyny Akomp nad młodym zespołem Studio Mardo. Ta pierwsza ekipa złożona jest co prawda z bardzo doświadczonych, lecz w większości zaawansowanych wiekowo zawodników.

RH+ i Studio Mardo na czele KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-20 08:18

Za nami inauguracyjna kolejka X sezonu KLHPN, w której licznie zgromadzeni kibice zobaczyli aż 42 bramki strzelone przez wszystkie zespoły. Najcenniejszą wygrana zanotował powracający po rocznej przerwie zespół RH+, który pokonał silna ekipę Tygrysów Sienno.

Studio Mardo 4:3 Kompleks Bud
Karmex 3:0 Metkor