RH+ i Studio Mardo na czele KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-20 08:18

Za nami inauguracyjna kolejka X sezonu KLHPN, w której licznie zgromadzeni kibice zobaczyli aż 42 bramki strzelone przez wszystkie zespoły. Najcenniejszą wygrana zanotował powracający po rocznej przerwie zespół RH+, który pokonał silna ekipę Tygrysów Sienno.

Zmiana harmonogramu godzinowego pierwszej kolejki !!!

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-15 10:54

W związku z tym, że Zakład Karny ostatecznie nie przystąpi do rozgrywek KLHPN publikujemy zmieniony harmonogram godzinowy pierwszej kolejki:

15:50 Pit Bull - FC Paluszki

16:40 Kompleks Bud - Magbud

17:30 Metkor - Studio Mardo

18:20 Akomp - Victoria Mąkowarsko

19:10 Tygrysy Sienno - RH +

Karmex - pauza

X sezon KLHPN czas zacząć !!!

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-11-13 10:00

W miniony czwartek odbyło się zebranie organizacyjne dla przedstawicieli drużyn chcących wziąć udział w X sezonie Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej. Udział w jubileuszowych rozgrywkach zadeklarowało 11 zespołów, wśród których są "nowe twarze".

Zapraszamy do udziału w X edycji KLHPN

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-10-27 08:52

Co prawda rozgrywki piłkarskie na naturalnych boiskach jeszcze trwają, to czas pomyśleć już o sezonie zimowym i  halowej odmianie „kopanej”. W związku z tym Miejsko-Gminny Ośrodek  Sportu, jak co roku zaprasza chętne zespoły do udziału w X już edycji Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej.

Prowadzić cały sezon i ... nie zostać mistrzem !!!

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-02-13 09:10

Gdy w ubiegłotygodniowych rozgrywkach Koronowskiej Ligi Halowej Piłki Nożnej liderujący od początku rozgrywek Pit Bull w ostatnich sekundach roztrwonił przewagę i przegrał z Kompleks Bud 1:2, mało kto wierzył w to, że zespół ten mimo tej „wpadki” nie obroni mistrzowskiego tytułu.

No i nie wiadomo nic ...?

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-02-06 09:09

Wydawało się, że przedostatnia kolejka KLHPN przyniesie już pierwsze rozstrzygnięcia do klasyfikacji końcowej - nic takiego się jednak nie stało.

Pit Bull potrzebuje jeszcze jednego zwycięstwa

• autor: MGOSiR Koronowo, 2017-01-30 09:18

Koronowska Liga Halowej Piłki Nożnej wychodzi na ostatnią prostą, gdyż do końca sezonu pozostały jeszcze zaledwie dwie kolejki. Miniony weekend przyniósł natomiast kilka interesujących potyczek.

Nowa galeria
Ładowanie...